Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
logo

Zagłębie za pół ceny 2020

28
/
07
/
2020

Restauratorów, właścicieli punktów gastronomicznych i usługodawców działających na terenie naszego miasta zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia Będzin za pół ceny, w ramach Zagłębie za pół ceny!

Ideą akcji, podobnie jak w latach poprzednich, jest umożliwienie mieszkańcom Będzina dokonanie zakupu wybranych potraw i produktów w obniżonej cenie, a także promocja oferty biorących w niej udział przedsiębiorców.

Będzin za pół ceny odbędzie się w naszym mieście w dniach od 4 do 6 września 2020 r. (piątek, sobota i niedziela). Wydarzenie organizowane jest w ramach szerszej akcji Zagłębie za pół ceny, która swoim zasięgiem obejmuje główne miasta Zagłębia, w tym również Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą i Czeladź.

Podmioty, które zgłoszą swój udział w akcji mogą liczyć na bezpłatną promocję ze strony Organizatora, tj. Urzędu Miejskiego w Będzinie. 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem (w załączeniu) oraz przesyłanie zgłoszeń do dnia 14 sierpnia br. 

Wypełniony i podpisany formularz należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Będzinie do Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej (piętro I, pok. 117) lub przesłać jego skan na adres e-mail: promocja@um.bedzin.pl

Opis alternatywny zdjęcia

Zagłębie za pół ceny 2020 - Będzin grafika promocyjna

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się