Wakacje to czas relaksu i zabawy. W dzielnicach naszego miasta przez cały okres letniego wypoczynku cyklicznie odbywać się będą festyny plenerowe.
Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza wszystkie dzieci na wakacyjne festyny z Ośrodkiem Kultury w Będzinie. Imprezy odbywać się będą w każdą środę lipca w godzinach od 16.00 do 19.00. Wstęp wolny.
Terminy festynów:
- 8 lipca - Grodziec, ul. Plac Skarbińskich 1
W przypadku niepogody podane terminy mogą ulec zmianie.










































