Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza mieszkańców miasta do udziału w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Urząd Miejski w Będzinie „Pamiętajcie o ogrodach” w następujących kategoriach:
- najpiękniejszy ogród,
- najpiękniejszy balkon / taras,
- najpiękniej zagospodarowana przestrzeń wspólna przy posesji,
- metamorfoza (zmiana przed i po) ogrodu lub balkonu / tarasu lub przestrzeni wspólnej przy posesji.
Regulamin dostępny jest w załączniku.
Zgłoszenia należy składać w kopercie z napisem „Konkurs Pamiętajcie o ogrodach” w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2026 r. w:
- Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Będzinie
- pocztą na adres: Urząd Miejski w Będzinie, ul. 11 Listopada 20, 42-500 Będzin.
Telefon kontaktowy w sprawach konkursowych: 032/ 267 91 97.
Jak co roku dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody.










































